Nasz zespół lekarzy to specjaliści z ogromnym doświadczeniem w swojej dziedzinie, którzy gwarantują najwyższą jakość przeprowadzanych zabiegów. Swoją wiedzę oraz umiejętności nieustannie rozwijają podczas szkoleń i kongresów. Dzięki temu macie Państwo okazję skorzystać z najbardziej innowacyjnych, bezbolesnych i skutecznych metod leczenia. Stomatolog ,dentysta, ortodonta, chirurg, Ząbki.
Urszula Zalewska - Pyśk
Urszula Zalewska - PyśkLekarz stomatolog protetyk
Absolwentka Oddziału stomatologicznego i Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Uczestniczka wielu kursów szkoleń i kongresów stomatologicznych, W naszym gabinecie zajmuje się specjalistycznymi zabiegami endodontycznymi w powiększeniu mikroskopu, stomatologią zachowawczą, dziecięcą protetyką oraz chirurgią. Dodatkowo zajmuje się zabiegami z zakresu medycyny estetycznej modelowaniem ust i rysów twarzy z użyciem kwasu hialuronowego i botoksu, oraz mezoterapią.
Marcin Szymczak
Marcin Szymczak Lekarz stomatolog protetyk
Absolwent Wydziału Medycznego w Łodzi. W naszym gabinecie zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodocją, protetyką i chirurgią.
Ksymena Sikora
Ksymena SikoraOrtodonta
Specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym dzieci i dorosłych z wykorzystaniem aparatów stałych i zdejmowanych (ruchomych). Korzysta z innowacyjnych metod leczenia. Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Akademii Medycznej w Lublinie. Ukończyła Podyplomową Szkołę Praktycznej Ortodoncji w Warszawie. Systematycznie pogłębia swoje kwalifikacje zawodowe wykorzystując wiedzę i doświadczenie najlepszych specjalistów ortodontycznych z kraju i zagranicy. Uczestniczy w kongresach, konferencjach i szkoleniach stomatologiczno-ortodontycznych
Anna Wołosz-Kurowska
Anna Wołosz-KurowskaOrtodonta
Specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym dzieci i dorosłych. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach prowadzonych przez polskich jak i zagranicznych wykładowców.
Artur Rycharski
Artur RycharskiSpecjalista chirurgii stomatologicznej
Wykonuje pełen zakres zabiegów chirurgii stomatologicznej i implantologii. Ukończył Akademie Medyczną w Warszawie. Uczestnik kilkudziesięciu kursów krajowych i zagranicznych z dziedzin: chirurgii stomatologicznej, chirurgii szczękowo-twarzowej, onkologii głowy i szyi, periodontologii.
Agata Sekular
Agata SekularLekarz stomatolog
Zajmuje się stomatologią zachowawczą, leczeniem dzieci i młodzieży, leczeniem kanałowym oraz chirurgią stomatologiczną. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Swoje kwalifikacje podnosi uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach